Seznam hráčů
Detail hráče
Yaxel Lendeborg | #1 | Forward | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Forward (F) |
| Datum narození: | 30. 09. 2002 (věk: 24) |
| Výška: | 6-9, 2.06m |
| Váha: | 241 lbs., 109.3 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Alabama-Birmingham |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 7 |
| Bodů celkem: | 156 |
| Asistencí celkem: | 26 |
| Doskoků celkem: | 51 |
| Průměr bodů na zápas: | 22.29 |
| Průměr asistencí na zápas: | 3.71 |
| Průměr doskoků na zápas: | 7.29 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 02. 11. 2026 02:30 | - | 124 | : | 112 | Review | F | 33:54 | 13-19 | 6-11 | 5-6 | 6 | 2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 37 | ||
| 31. 10. 2026 03:00 | - | 112 | : | 95 | Review | F | 24:14 | 2-3 | 1-2 | 1-2 | -20 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 5 | 0 | 6 | ||
| 29. 10. 2026 01:00 | - | 114 | : | 119 | Review | F | 34:36 | 11-20 | 2-5 | 2-4 | 2 | 2 | 7 | 9 | 1 | 3 | 1 | 7 | 1 | 26 | ||
| 27. 10. 2026 03:00 | - | 114 | : | 134 | Review | F | 30:49 | 9-19 | 1-8 | 12-13 | 27 | 4 | 8 | 12 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 31 | ||
| 25. 10. 2026 03:00 | - | 131 | : | 122 | Review | F | 36:23 | 9-19 | 6-11 | 2-3 | 5 | 5 | 4 | 9 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 26 | ||
| 24. 10. 2026 04:00 | - | 108 | : | 111 | Review | F | 37:29 | 4-11 | 1-3 | 9-12 | -9 | 7 | 6 | 13 | 6 | 3 | 3 | 6 | 0 | 18 | ||
| 22. 10. 2026 04:00 | - | 127 | : | 105 | Review | F | 28:40 | 5-11 | 1-4 | 1-3 | -21 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 12 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 7 | 226 | 53-102 | 18-44 | 32-43 | 22 | 29 | 51 | 26 | 19 | 6 | 25 | 3 | 156 | |
| Kariéra | -- | 7 | 7 | 226 | 53-102 | 18-44 | 32-43 | 22 | 29 | 51 | 26 | 19 | 6 | 25 | 3 | 156 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.3 | 7.6 | 2.6 | 4.6 | 52.0 | 40.9 | 74.4 | 3.1 | 4.1 | 7.3 | 3.7 | 2.7 | 0.9 | 3.6 | 0.4 | 22.29 | |
| Kariéra | -- | 7 | 7 | 32.3 | 7.6 | 2.6 | 4.6 | 52.0 | 40.9 | 74.4 | 3.1 | 4.1 | 7.3 | 3.7 | 2.7 | 0.9 | 3.6 | 0.4 | 22.29 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 7 | 226 | 53-102 | 18-44 | 32-43 | 22 | 29 | 51 | 26 | 19 | 6 | 25 | 3 | 156 | |
| Kariéra | -- | 7 | 7 | 226 | 53-102 | 18-44 | 32-43 | 22 | 29 | 51 | 26 | 19 | 6 | 25 | 3 | 156 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 7 | 32.3 | 7.6 | 2.6 | 4.6 | 52.0 | 40.9 | 74.4 | 3.1 | 4.1 | 7.3 | 3.7 | 2.7 | 0.9 | 3.6 | 0.4 | 22.29 | |
| Kariéra | -- | 7 | 7 | 32.3 | 7.6 | 2.6 | 4.6 | 52.0 | 40.9 | 74.4 | 3.1 | 4.1 | 7.3 | 3.7 | 2.7 | 0.9 | 3.6 | 0.4 | 22.29 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

