Seznam hráčů
Detail hráče
Walter Clayton Jr. | #1 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (PG) |
| Datum narození: | 06. 03. 2003 (věk: 23) |
| Místo narození: | Sebring, Florida |
| Výška: | 6-4, 1.93m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2025, 1. kolo, 18. místo |
| Univerzitní tým: | Florida |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 75 |
| Bodů celkem: | 579 |
| Asistencí celkem: | 296 |
| Doskoků celkem: | 151 |
| Průměr bodů na zápas: | 7.72 |
| Průměr asistencí na zápas: | 3.95 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.01 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:00 | - | 100 | : | 115 | Review | 23:34 | 6-9 | 4-5 | 4-4 | -7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 20 | |||
| 31. 10. 2026 01:00 | - | 116 | : | 111 | Review | 08:33 | 1-4 | 1-2 | 0-0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | |||
| 29. 10. 2026 02:30 | - | 120 | : | 96 | Review | 14:41 | 0-4 | 0-4 | 0-2 | 11 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 27. 10. 2026 00:30 | - | 109 | : | 113 | Review | 17:10 | 6-7 | 2-2 | 1-1 | 22 | 0 | 4 | 4 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 15 | |||
| 25. 10. 2026 02:00 | - | 106 | : | 122 | Review | 14:31 | 1-3 | 1-1 | 0-0 | -5 | 0 | 2 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 105 | : | 121 | Review | 00:56 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Přestup z Memphis Grizzlies do Dallas Mavericks | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 09. 04. 2026 03:00 | - | 136 | : | 119 | Review | G | 21:54 | 5-10 | 2-5 | 3-3 | 14 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 15 | ||
| 07. 04. 2026 02:00 | - | 126 | : | 142 | Review | 24:54 | 4-10 | 2-5 | 0-0 | -19 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 3 | 0 | 10 | |||
| 05. 04. 2026 21:30 | - | 131 | : | 115 | Review | G | 25:26 | 6-11 | 4-6 | 4-4 | -15 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 20 | ||
| 02. 04. 2026 02:00 | - | 119 | : | 130 | Review | 22:39 | 3-7 | 2-4 | 2-2 | -23 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 0 | 10 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 6 | 0 | 79 | 14-27 | 8-14 | 5-7 | 1 | 11 | 12 | 17 | 10 | 2 | 5 | 1 | 41 | |
| Kariéra | -- | 75 | 6 | 1489 | 191-488 | 83-258 | 114-128 | 26 | 125 | 151 | 296 | 129 | 46 | 121 | 20 | 579 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 6 | 0 | 13.2 | 2.3 | 1.3 | 0.8 | 51.9 | 57.1 | 71.4 | 0.2 | 1.8 | 2.0 | 2.8 | 1.7 | 0.3 | 0.8 | 0.2 | 6.83 | |
| Kariéra | -- | 75 | 6 | 19.9 | 2.5 | 1.1 | 1.5 | 39.1 | 32.2 | 89.1 | 0.3 | 1.7 | 2.0 | 3.9 | 1.7 | 0.6 | 1.6 | 0.3 | 7.72 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 45 | 0 | 811 | 102-256 | 44-143 | 58-62 | 15 | 73 | 88 | 143 | 78 | 24 | 57 | 12 | 306 | |
| 25-26 | 24 | 6 | 599 | 75-205 | 31-101 | 51-59 | 10 | 41 | 51 | 136 | 41 | 20 | 59 | 7 | 232 | |
| 26-27 | 6 | 0 | 79 | 14-27 | 8-14 | 5-7 | 1 | 11 | 12 | 17 | 10 | 2 | 5 | 1 | 41 | |
| Kariéra | -- | 75 | 6 | 1489 | 191-488 | 83-258 | 114-128 | 26 | 125 | 151 | 296 | 129 | 46 | 121 | 20 | 579 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 45 | 0 | 18.0 | 2.3 | 1.0 | 1.3 | 39.8 | 30.8 | 93.5 | 0.3 | 1.6 | 2.0 | 3.2 | 1.7 | 0.5 | 1.3 | 0.3 | 6.80 | |
| 25-26 | 24 | 6 | 25.0 | 3.1 | 1.3 | 2.1 | 36.6 | 30.7 | 86.4 | 0.4 | 1.7 | 2.1 | 5.7 | 1.7 | 0.8 | 2.5 | 0.3 | 9.67 | |
| 26-27 | 6 | 0 | 13.2 | 2.3 | 1.3 | 0.8 | 51.9 | 57.1 | 71.4 | 0.2 | 1.8 | 2.0 | 2.8 | 1.7 | 0.3 | 0.8 | 0.2 | 6.83 | |
| Kariéra | -- | 75 | 6 | 19.9 | 2.5 | 1.1 | 1.5 | 39.1 | 32.2 | 89.1 | 0.3 | 1.7 | 2.0 | 3.9 | 1.7 | 0.6 | 1.6 | 0.3 | 7.72 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

