Seznam hráčů
Detail hráče
Ryan Kalkbrenner | #11 | Center | Články hráče na Nbasket.cz (2)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Center (C) |
| Datum narození: | 17. 01. 2002 (věk: 24) |
| Místo narození: | St. Louis, Missouri |
| Výška: | 7-1, 2.16m |
| Váha: | 256 lbs., 116.1 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2025, 2. kolo, 34. místo |
| Univerzitní tým: | Creighton |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 77 |
| Bodů celkem: | 556 |
| Asistencí celkem: | 66 |
| Doskoků celkem: | 412 |
| Průměr bodů na zápas: | 7.22 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.86 |
| Průměr doskoků na zápas: | 5.35 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 91 | : | 124 | Review | 15:44 | 1-3 | 0-0 | 2-2 | -9 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | |||
| 31. 10. 2026 00:00 | - | 95 | : | 79 | Review | 15:16 | 1-1 | 0-0 | 0-0 | -11 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 31. 10. 2026 23:00 | - | 104 | : | 109 | Review | 19:05 | 3-3 | 0-0 | 0-0 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 6 | |||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 97 | : | 89 | Review | 12:50 | 0-0 | 0-0 | 1-2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | |||
| 27. 10. 2026 00:00 | - | 110 | : | 103 | Review | 13:14 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 7 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 25. 10. 2026 00:00 | - | 115 | : | 110 | Review | 22:39 | 2-2 | 0-0 | 2-2 | 17 | 3 | 2 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 81 | : | 128 | Review | 19:09 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | -13 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | |||
| 22. 10. 2026 01:30 | - | 103 | : | 110 | Review | 13:58 | 2-3 | 0-0 | 0-0 | 22 | 3 | 2 | 5 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 18. 04. 2026 01:30 | - | 121 | : | 90 | Review | 17:34 | 0-3 | 0-0 | 2-2 | -6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | |||
| 15. 04. 2026 01:30 | - | 127 | : | 126p | Review | 12:56 | 3-4 | 0-0 | 0-0 | 12 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 8 | 0 | 132 | 15-20 | 0-0 | 5-6 | 20 | 15 | 35 | 12 | 14 | 3 | 8 | 10 | 35 | |
| Kariéra | -- | 77 | 31 | 1611 | 234-311 | 0-5 | 88-122 | 187 | 225 | 412 | 66 | 121 | 35 | 70 | 111 | 556 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 8 | 0 | 16.5 | 1.9 | 0.0 | 0.6 | 75.0 | - | 83.3 | 2.5 | 1.9 | 4.4 | 1.5 | 1.8 | 0.4 | 1.0 | 1.2 | 4.38 | |
| Kariéra | -- | 77 | 31 | 20.9 | 3.0 | 0.0 | 1.1 | 75.2 | 0.0 | 72.1 | 2.4 | 2.9 | 5.4 | 0.9 | 1.6 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 7.22 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 69 | 31 | 1479 | 219-291 | 0-5 | 83-116 | 167 | 210 | 377 | 54 | 107 | 32 | 62 | 101 | 521 | |
| 26-27 | 8 | 0 | 132 | 15-20 | 0-0 | 5-6 | 20 | 15 | 35 | 12 | 14 | 3 | 8 | 10 | 35 | |
| Kariéra | -- | 77 | 31 | 1611 | 234-311 | 0-5 | 88-122 | 187 | 225 | 412 | 66 | 121 | 35 | 70 | 111 | 556 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 69 | 31 | 21.4 | 3.2 | 0.0 | 1.2 | 75.3 | 0.0 | 71.6 | 2.4 | 3.0 | 5.5 | 0.8 | 1.6 | 0.5 | 0.9 | 1.5 | 7.55 | |
| 26-27 | 8 | 0 | 16.5 | 1.9 | 0.0 | 0.6 | 75.0 | - | 83.3 | 2.5 | 1.9 | 4.4 | 1.5 | 1.8 | 0.4 | 1.0 | 1.2 | 4.38 | |
| Kariéra | -- | 77 | 31 | 20.9 | 3.0 | 0.0 | 1.1 | 75.2 | 0.0 | 72.1 | 2.4 | 2.9 | 5.4 | 0.9 | 1.6 | 0.5 | 0.9 | 1.4 | 7.22 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

