Seznam hráčů
Detail hráče
Kel'el Ware | #9 | Center | Články hráče na Nbasket.cz (12)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Center (C) |
| Datum narození: | 20. 04. 2004 (věk: 22) |
| Místo narození: | Sherwood, Arkansas |
| Výška: | 7-0, 2.13m |
| Váha: | 230 lbs., 104.3 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2024, 1. kolo, 15. místo |
| Univerzitní tým: | Indiana |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 148 |
| Bodů celkem: | 1526 |
| Asistencí celkem: | 121 |
| Doskoků celkem: | 1228 |
| Průměr bodů na zápas: | 10.31 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.82 |
| Průměr doskoků na zápas: | 8.30 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:00 | - | 112 | : | 100 | Review | 17:01 | 1-6 | 0-1 | 0-0 | 2 | 3 | 6 | 9 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | |||
| 01. 11. 2026 01:00 | - | 111 | : | 136 | Review | 24:11 | 6-16 | 3-8 | 4-5 | -14 | 4 | 6 | 10 | 3 | 2 | 1 | 4 | 2 | 19 | |||
| 29. 10. 2026 01:00 | - | 100 | : | 132 | Review | 16:31 | 2-9 | 0-3 | 2-2 | -31 | 5 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | |||
| 27. 10. 2026 01:00 | - | 110 | : | 102 | Review | 19:09 | 7-13 | 0-4 | 2-2 | -5 | 5 | 9 | 14 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16 | |||
| 25. 10. 2026 01:30 | - | 127 | : | 116 | Review | 29:00 | 6-11 | 2-5 | 5-5 | 4 | 5 | 8 | 13 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 | 19 | |||
| 23. 10. 2026 22:00 | - | 125 | : | 132 | Review | 15:24 | 5-7 | 1-1 | 0-2 | 10 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 11 | |||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 128 | : | 116 | Review | 13:44 | 3-6 | 0-2 | 1-3 | -10 | 2 | 1 | 3 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| Přestup z Miami Heat do Milwaukee Bucks | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 15. 04. 2026 01:30 | - | 127 | : | 126p | Review | C | 41:55 | 5-12 | 2-8 | 0-0 | -5 | 6 | 13 | 19 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 | 12 | ||
| 13. 04. 2026 00:00 | - | 143 | : | 117 | Review | C | 29:10 | 6-9 | 4-5 | 0-2 | 6 | 1 | 6 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 16 | ||
| 11. 04. 2026 01:00 | - | 117 | : | 140 | Review | C | 21:34 | 5-7 | 2-4 | 0-0 | -1 | 2 | 6 | 8 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 135 | 30-68 | 6-24 | 14-19 | 24 | 37 | 61 | 5 | 19 | 4 | 12 | 6 | 80 | |
| Kariéra | -- | 148 | 70 | 3261 | 631-1181 | 133-368 | 131-182 | 357 | 871 | 1228 | 121 | 249 | 102 | 131 | 161 | 1526 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.3 | 4.3 | 0.9 | 2.0 | 44.1 | 25.0 | 73.7 | 3.4 | 5.3 | 8.7 | 0.7 | 2.7 | 0.6 | 1.7 | 0.9 | 11.43 | |
| Kariéra | -- | 148 | 70 | 22.0 | 4.3 | 0.9 | 0.9 | 53.4 | 36.1 | 72.0 | 2.4 | 5.9 | 8.3 | 0.8 | 1.7 | 0.7 | 0.9 | 1.1 | 10.31 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 64 | 36 | 1422 | 257-464 | 35-111 | 46-67 | 116 | 357 | 473 | 60 | 111 | 39 | 57 | 71 | 595 | |
| 25-26 | 77 | 34 | 1704 | 344-649 | 92-233 | 71-96 | 217 | 477 | 694 | 56 | 119 | 59 | 62 | 84 | 851 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 135 | 30-68 | 6-24 | 14-19 | 24 | 37 | 61 | 5 | 19 | 4 | 12 | 6 | 80 | |
| Kariéra | -- | 148 | 70 | 3261 | 631-1181 | 133-368 | 131-182 | 357 | 871 | 1228 | 121 | 249 | 102 | 131 | 161 | 1526 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 64 | 36 | 22.2 | 4.0 | 0.5 | 0.7 | 55.4 | 31.5 | 68.7 | 1.8 | 5.6 | 7.4 | 0.9 | 1.7 | 0.6 | 0.9 | 1.1 | 9.30 | |
| 25-26 | 77 | 34 | 22.1 | 4.5 | 1.2 | 0.9 | 53.0 | 39.5 | 74.0 | 2.8 | 6.2 | 9.0 | 0.7 | 1.5 | 0.8 | 0.8 | 1.1 | 11.05 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 19.3 | 4.3 | 0.9 | 2.0 | 44.1 | 25.0 | 73.7 | 3.4 | 5.3 | 8.7 | 0.7 | 2.7 | 0.6 | 1.7 | 0.9 | 11.43 | |
| Kariéra | -- | 148 | 70 | 22.0 | 4.3 | 0.9 | 0.9 | 53.4 | 36.1 | 72.0 | 2.4 | 5.9 | 8.3 | 0.8 | 1.7 | 0.7 | 0.9 | 1.1 | 10.31 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 4 | 4 | 73 | 8-18 | 3-11 | 0-0 | 15 | 19 | 4 | 1 | 19 | 2 | 3 | 2 | 0 | |
| Kariéra | -- | 4 | 4 | 73 | 8-18 | 3-11 | 0-0 | 15 | 19 | 4 | 1 | 19 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 4 | 4 | 18.2 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 44.4 | 27.3 | - | 3.8 | 4.8 | 1.0 | 0.2 | 4.8 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.00 | |
| Kariéra | -- | 4 | 4 | 18.2 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 44.4 | 27.3 | - | 3.8 | 4.8 | 1.0 | 0.2 | 4.8 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.00 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

