Seznam hráčů
Detail hráče
Blake Wesley | #20 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (6)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (SG) |
| Datum narození: | 16. 03. 2003 (věk: 23) |
| Místo narození: | South Bend, Indiana |
| Výška: | 6-5, 1.96m |
| Váha: | 185 lbs., 84.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2022, 1. kolo, 25. místo |
| Univerzitní tým: | Notre Dame |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 189 |
| Bodů celkem: | 819 |
| Asistencí celkem: | 440 |
| Doskoků celkem: | 279 |
| Průměr bodů na zápas: | 4.33 |
| Průměr asistencí na zápas: | 2.33 |
| Průměr doskoků na zápas: | 1.48 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 02. 11. 2026 02:30 | - | 124 | : | 112 | Review | 04:05 | 0-0 | 0-0 | 2-2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 31. 10. 2026 01:00 | - | 127 | : | 101 | Review | 05:21 | 0-4 | 0-2 | 0-0 | -4 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Přestup z Portland Trail Blazers do Los Angeles Clippers | ||||||||||||||||||||||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 29. 04. 2026 03:30 | - | 114 | : | 95 | Review | 01:11 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 26. 04. 2026 21:30 | - | 93 | : | 114 | Review | 01:31 | 0-0 | 0-0 | 1-2 | -2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |||
| 25. 04. 2026 04:30 | - | 108 | : | 120 | Review | 00:59 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 20. 04. 2026 03:00 | - | 111 | : | 98 | Review | 00:53 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 13. 04. 2026 02:30 | - | 122 | : | 110 | Review | 01:39 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 11. 04. 2026 04:00 | - | 116 | : | 97 | Review | 01:52 | 0-0 | 0-0 | 1-2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
| 09. 04. 2026 03:30 | - | 112 | : | 101 | Review | 04:21 | 1-4 | 0-1 | 0-0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | |||
| 01. 04. 2026 05:00 | - | 104 | : | 114 | Review | 01:06 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 2 | 0 | 9 | 0-4 | 0-2 | 2-2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| Kariéra | -- | 189 | 4 | 2598 | 308-744 | 59-203 | 144-232 | 57 | 222 | 279 | 440 | 237 | 107 | 205 | 25 | 819 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 2 | 0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |
| Kariéra | -- | 189 | 4 | 13.7 | 1.6 | 0.3 | 0.8 | 41.4 | 29.1 | 62.1 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 2.3 | 1.3 | 0.6 | 1.1 | 0.1 | 4.33 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 22-23 | 37 | 1 | 669 | 69-215 | 20-52 | 26-44 | 12 | 69 | 81 | 98 | 67 | 25 | 65 | 5 | 184 | |
| 23-24 | 61 | 3 | 876 | 102-215 | 12-55 | 52-78 | 18 | 76 | 94 | 166 | 89 | 29 | 55 | 9 | 268 | |
| 24-25 | 58 | 0 | 683 | 81-186 | 17-58 | 38-61 | 17 | 44 | 61 | 114 | 46 | 37 | 54 | 6 | 217 | |
| 25-26 | 31 | 0 | 361 | 56-124 | 10-36 | 26-47 | 8 | 31 | 39 | 62 | 34 | 16 | 31 | 5 | 148 | |
| 26-27 | 2 | 0 | 9 | 0-4 | 0-2 | 2-2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| Kariéra | -- | 189 | 4 | 2598 | 308-744 | 59-203 | 144-232 | 57 | 222 | 279 | 440 | 237 | 107 | 205 | 25 | 819 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 22-23 | 37 | 1 | 18.1 | 1.9 | 0.5 | 0.7 | 32.1 | 38.5 | 59.1 | 0.3 | 1.9 | 2.2 | 2.6 | 1.8 | 0.7 | 1.8 | 0.1 | 4.97 | |
| 23-24 | 61 | 3 | 14.4 | 1.7 | 0.2 | 0.9 | 47.4 | 21.8 | 66.7 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 2.7 | 1.5 | 0.5 | 0.9 | 0.1 | 4.39 | |
| 24-25 | 58 | 0 | 11.8 | 1.4 | 0.3 | 0.7 | 43.5 | 29.3 | 62.3 | 0.3 | 0.8 | 1.1 | 2.0 | 0.8 | 0.6 | 0.9 | 0.1 | 3.74 | |
| 25-26 | 31 | 0 | 11.6 | 1.8 | 0.3 | 0.8 | 45.2 | 27.8 | 55.3 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 2.0 | 1.1 | 0.5 | 1.0 | 0.2 | 4.77 | |
| 26-27 | 2 | 0 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |
| Kariéra | -- | 189 | 4 | 13.7 | 1.6 | 0.3 | 0.8 | 41.4 | 29.1 | 62.1 | 0.3 | 1.2 | 1.5 | 2.3 | 1.3 | 0.6 | 1.1 | 0.1 | 4.33 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| žádné záznamy | ||||||||||||||||
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| žádné záznamy | |||||||||||||||||||
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

