Seznam hráčů
Detail hráče
Jamal Cain | #8 | Guard - Forward

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard - Forward (GF) |
| Datum narození: | 20. 03. 1999 (věk: 27) |
| Místo narození: | Pontiac, Michigan |
| Výška: | 6-6, 1.98m |
| Váha: | 191 lbs., 87.0 kg |
| Klub: | |
| Univerzitní tým: | Oakland |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 127 |
| Bodů celkem: | 638 |
| Asistencí celkem: | 74 |
| Doskoků celkem: | 260 |
| Průměr bodů na zápas: | 5.02 |
| Průměr asistencí na zápas: | 0.58 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.05 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 94 | : | 103 | Review | F | 25:28 | 4-5 | 2-3 | 0-0 | -3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 10 | ||
| 01. 11. 2026 21:30 | - | 97 | : | 108 | Review | 18:25 | 2-5 | 1-4 | 0-0 | -7 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | |||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 114 | : | 121 | Review | 15:15 | 5-5 | 3-3 | 0-0 | -13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | |||
| 29. 10. 2026 00:30 | - | 129 | : | 99 | Review | 15:47 | 2-7 | 0-2 | 5-5 | -22 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 9 | |||
| 26. 10. 2026 00:00 | - | 102 | : | 111 | Review | 15:28 | 1-1 | 1-1 | 2-2 | 2 | 0 | 5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 93 | : | 115 | Review | 11:00 | 0-4 | 0-4 | 0-0 | -9 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| 22. 10. 2026 01:00 | - | 125 | : | 132 | Review | 13:51 | 0-3 | 0-2 | 0-0 | -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 03. 05. 2026 21:30 | - | 116 | : | 94 | Review | F | 23:34 | 2-6 | 1-3 | 0-1 | -16 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | ||
| 02. 05. 2026 01:00 | - | 79 | : | 93 | Review | F | 20:09 | 1-3 | 1-2 | 0-0 | -7 | 1 | 3 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
| 30. 04. 2026 01:00 | - | 116 | : | 109 | Review | F | 24:42 | 1-4 | 0-1 | 3-7 | -9 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 6 | 0 | 90 | 10-25 | 5-16 | 7-7 | 2 | 6 | 8 | 1 | 15 | 2 | 4 | 0 | 32 | |
| Kariéra | -- | 127 | 2 | 1577 | 223-480 | 77-220 | 115-148 | 87 | 173 | 260 | 74 | 157 | 57 | 59 | 19 | 638 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 6 | 0 | 15.0 | 1.7 | 0.8 | 1.2 | 40.0 | 31.2 | 100.0 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 0.2 | 2.5 | 0.3 | 0.7 | 0.0 | 5.33 | |
| Kariéra | -- | 127 | 2 | 12.4 | 1.8 | 0.6 | 0.9 | 46.5 | 35.0 | 77.7 | 0.7 | 1.4 | 2.0 | 0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 5.02 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 22-23 | 18 | 0 | 240 | 37-66 | 7-20 | 17-22 | 15 | 37 | 52 | 12 | 21 | 11 | 6 | 1 | 98 | |
| 23-24 | 26 | 1 | 259 | 34-79 | 11-31 | 18-23 | 15 | 22 | 37 | 10 | 22 | 10 | 8 | 5 | 97 | |
| 24-25 | 37 | 0 | 502 | 68-158 | 26-80 | 34-50 | 27 | 58 | 85 | 22 | 46 | 23 | 22 | 9 | 196 | |
| 25-26 | 40 | 1 | 486 | 74-152 | 28-73 | 39-46 | 28 | 50 | 78 | 29 | 53 | 11 | 19 | 4 | 215 | |
| 26-27 | 6 | 0 | 90 | 10-25 | 5-16 | 7-7 | 2 | 6 | 8 | 1 | 15 | 2 | 4 | 0 | 32 | |
| Kariéra | -- | 127 | 2 | 1577 | 223-480 | 77-220 | 115-148 | 87 | 173 | 260 | 74 | 157 | 57 | 59 | 19 | 638 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 22-23 | 18 | 0 | 13.3 | 2.1 | 0.4 | 0.9 | 56.1 | 35.0 | 77.3 | 0.8 | 2.1 | 2.9 | 0.7 | 1.2 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 5.44 | |
| 23-24 | 26 | 1 | 10.0 | 1.3 | 0.4 | 0.7 | 43.0 | 35.5 | 78.3 | 0.6 | 0.8 | 1.4 | 0.4 | 0.8 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 3.73 | |
| 24-25 | 37 | 0 | 13.6 | 1.8 | 0.7 | 0.9 | 43.0 | 32.5 | 68.0 | 0.7 | 1.6 | 2.3 | 0.6 | 1.2 | 0.6 | 0.6 | 0.2 | 5.30 | |
| 25-26 | 40 | 1 | 12.2 | 1.9 | 0.7 | 1.0 | 48.7 | 38.4 | 84.8 | 0.7 | 1.2 | 1.9 | 0.7 | 1.3 | 0.3 | 0.5 | 0.1 | 5.38 | |
| 26-27 | 6 | 0 | 15.0 | 1.7 | 0.8 | 1.2 | 40.0 | 31.2 | 100.0 | 0.3 | 1.0 | 1.3 | 0.2 | 2.5 | 0.3 | 0.7 | 0.0 | 5.33 | |
| Kariéra | -- | 127 | 2 | 12.4 | 1.8 | 0.6 | 0.9 | 46.5 | 35.0 | 77.7 | 0.7 | 1.4 | 2.0 | 0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.5 | 0.1 | 5.02 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 25-26 | 7 | 3 | 123 | 12-29 | 3-12 | 5-11 | 7 | 17 | 24 | 4 | 14 | 2 | 5 | 3 | 32 | |
| Kariéra | -- | 7 | 3 | 123 | 12-29 | 3-12 | 5-11 | 7 | 17 | 24 | 4 | 14 | 2 | 5 | 3 | 32 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 25-26 | 7 | 3 | 17.6 | 1.7 | 0.4 | 0.7 | 41.4 | 25.0 | 45.5 | 1.0 | 2.4 | 3.4 | 0.6 | 2.0 | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 4.57 | |
| Kariéra | -- | 7 | 3 | 17.6 | 1.7 | 0.4 | 0.7 | 41.4 | 25.0 | 45.5 | 1.0 | 2.4 | 3.4 | 0.6 | 2.0 | 0.3 | 0.7 | 0.4 | 4.57 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

