Statistiky hráčů - Nováčci - Trefené střely z pole v sezóně 2021/22 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/23
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 126<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Barnes, ScottieTOR TorontoSF74742617459-93258-193158-21519536255725619280136551134
2.Wagner, FranzORL OrlandoSF79792429456-97596-271189-2198427235623116468119341197
3.Cunningham, CadeDET DetroitPG64642088429-1031114-363142-1685829635435620078234431114
4.Mobley, EvanCLE ClevelandFC69692331422-83023-92167-252143427570174147561331151034
5.Green, JalenHOU HoustonSG67672138406-954157-458188-2363319322617610344135181157
6.Mitchell, DavionSAC SacramentoPG75192076352-843101-32056-85331331663131415511424861
7.Giddey, JoshOKC Oklahoma CityPG54541700281-67056-21356-7998323421345885117120674
8.Dosunmu, AyoCHI ChicagoGF77402110278-53570-18653-78271872142561826010829679
9.Jones, HerbertNOP New OrleansGF78692335274-57657-169137-1639819829616723813010060742
10.Duarte, ChrisIND IndianaGF55391541268-62194-25590-1124118522611495569010720
11.Sengun, AlperenHOU HoustonC72131489249-52529-117165-2321382553931852145914568692
12.Kuminga, JonathanGSW Golden StatePF70121185236-46050-149130-1905418023464146317422652
13.Kispert, CoreyWAS WashingtonGF77361801234-514112-32054-62531562098593355022634
14.Mann, TreOKC Oklahoma CitySG60261367231-58898-27265-822514617191102477112625
15.Hyland, BonesDEN DenverPG6941310230-571131-358107-12514174188191153418620698
16.Christopher, JoshHOU HoustonSG7421334224-50056-18983-11352134186150976511413587
17.Thomas, CamBKN BrooklynSG6721176218-50347-17487-10516145161786633558570
18.Suggs, JalenORL OrlandoSG48451307198-54842-196126-163261451712091425914319564
19.Williams, ZiaireMEM MemphisGF62311346191-42476-24243-552610312965113354112501
20.Washington Jr., DuaneIND IndianaPG487968173-42781-21546-6147983856626573473
21.Wiggins, AaronOKC Oklahoma CityGF50351209156-33742-13862-85511271786893305410416
22.Reaves, AustinLAL L.A. LakersSG61191418146-31853-16799-1184514819311087294020444
23.Watford, TrendonPOR PortlandPF4810869142-2679-3871-945714219981116254428364
24.Taylor, TerryIND IndianaGF337714135-22012-3836-519577172416114238318
25.Robinson-Earl, JeremiahOKC Oklahoma CityPF49361087134-32458-16540-54751992744975293915366
26.Alvarado, JoseNOP New OrleansPG541834131-29432-11036-5325751001527371407330
27.Yurtseven, OmerMIA MiamiC5612706130-2471-1138-61852092944984174120299
28.Boston Jr., BrandonLAC L.A. ClippersSG510760125-32534-11159-7217941115143263113343
29.Jackson, IsaiahIND IndianaPF3615541116-2065-1660-8860891491092254052297
30.Edwards, KesslerBKN BrooklynSF4823987110-26748-13616-19441281723185294224284
31.Murphy III, TreyNOP New OrleansSF621864109-27771-18645-5147100147386023167334
32.Williams, BrandonPOR PortlandPG2416640105-28231-10668-971955749452245810309
33.Primo, JoshuaSAS San AntonioSG5016965101-27042-13744-5932811138179205723288
34.Landale, JockSAS San AntonioC541589101-20429-8934-4163751384553103114265
35.Johnson, KeonPOR PortlandSG371269796-27234-10041-512457817669284612267
36.Grimes, QuentinNYK New YorkSG46678695-23572-18913-192470944472312811275
37.Sharpe, Day'RonBKN BrooklynFC32839186-1492-724-4181791601760103015198
38.Banton, DalanoTOR TorontoPF64169683-20213-5126-4438861249968285310205
39.Brown III, GregPOR PortlandPF48664081-19019-6144-6538971353590263624225
40.Moody, MosesGSW Golden StateSG521160780-18340-11028-36176380234371310228
41.Waters III, LindyOKC Oklahoma CityGF25146571-17553-1464-566773243119118199
42.Sykes, KeiferIND IndianaPG321156669-19027-9015-1783745625112334180
43.Krejci, VitOKC Oklahoma CityGF30869068-16732-9819-221883101576519298187
44.Garza, LukaDET DetroitC32538966-14716-4938-61584210020559186186
45.Butler, JaredUTA UtahPG42136061-15128-8811-1654045634717338161
46.Sarr, OlivierOKC Oklahoma CityC22242158-10113-2924-29345993195262215153
47.Mamukelashvili, SandroMIL MilwaukeeFC41340757-11522-5218-2235478222289159154
48.Aldama, SantiMEM MemphisFC32036053-1326-4820-32335487213661610132
49.Bouknight, JamesCHA CharlotteSG31030449-14117-4927-3122305226297151142
50.Livers, IsaiahDET DetroitSF19538341-9027-6412-14154257213713157121
51.Wainright, IshPHX PhoenixGF45035941-10419-597-12272754154920136108
52.Duke Jr., DavidBKN BrooklynGF22734139-1089-3717-2130376717361497104
53.Sims, JerichoNYK New YorkFC41555539-540-012-2961108169216611202290
54.Key, BraxtonDET DetroitSF11019733-726-217-13133750112610111179
55.McBride, MilesNYK New YorkPG40237232-10817-688-12438424145145189
56.Kalaitzakis, GeorgiosOKC Oklahoma CitySF13421431-6710-2614-306152112191120286
57.Champagnie, JustinTOR TorontoGF36028131-6710-289-9373572113288481
58.Bassey, CharlesPHI PhiladelphiaFC23016830-470-49-12224062732581769
59.Nix, DaishenHOU HoustonPG24026127-677-2616-307263340211526077
60.Wigginton, LindellMIL MilwaukeePG19019926-619-2619-35322252317512180
61.Moon, XavierLAC L.A. ClippersPG10013725-515-143-52121424976358
62.Hill, MalcolmCHI ChicagoGF19021224-5213-3611-1411243582473372
63.Thor, JTCHA CharlottePF33026224-557-2712-2011324319268101167
64.Hauser, SamBOS BostonSF26015823-5019-440-05242910712265
65.Johnson, JalenATL AtlantaPF22012022-413-135-7224263939252
66.Wieskamp, JoeSAS San AntonioGF29020520-5614-437-134101491442361
67.Smart, JavonteMIA MiamiPG17120019-608-275-6519241612611351
68.Garuba, UsmanHOU HoustonPF24223919-445-205-721628317281061148
69.Simpson, ZavierOKC Oklahoma CityPG4417419-521-85-5219213015510444
70.Gravett, HassaniORL OrlandoPG8317118-3811-263-412021201359150
71.Pickett, JamorkoDET DetroitPF13017618-5013-391-26263271205750
72.Bolmaro, LeandroMIN MinnesotaSF35224117-545-1811-131627432126613050
73.Queta, NeemiasSAC SacramentoC14012017-380-011-1714173161816845
74.Queen, TrevelinHOU HoustonSG1007415-339-244-479164657143
75.Pangos, KevinCLE ClevelandPG24316615-466-263-42911301137039
76.Brown, ChaundeeATL AtlantaSG5210410-326-185-6115164721031
77.Jones, KaiCHA CharlotteC210639-141-23-838114816222
78.Dowtin, JeffORL OrlandoPG901088-261-92-28101810555119
79.Todd, IsaiahWAS WashingtonPF120747-264-162-639124444220
80.Nembhard Jr., RJCLE ClevelandSG140636-180-23-434712213015
81.Ford, AleemORL OrlandoSF50746-202-150-0213152714014
82.McGriff, CameronPOR PortlandSF30465-142-62-269153700114
83.Cornelie, PetrDEN DenverPF130385-151-83-477143714114
84.Lundberg, GabrielPHX PhoenixPG40445-193-80-025711733013
85.Powell, MylesPHI PhiladelphiaPG110525-171-62-21563813013
86.Pons, YvesMEM MemphisPF120715-163-90-257121611413
87.Garrett, MarcusMIA MiamiPG1201285-211-42-59142371652313
88.Potter, MicahDET DetroitFC30315-110-22-24590411112
89.Simonovic, MarkoCHI ChicagoFC90354-151-58-1155100612117
90.McClung, MacLAL L.A. LakersPG20253-61-31-1033151318
91.Cooper, SharifeATL AtlantaPG130393-141-60-0055510507
92.Scott, TrevonCLE ClevelandSF20113-60-10-0112021016
93.Sword, CraigWAS WashingtonSG30193-40-10-0000174106
94.York, GabeIND IndianaPG20212-71-63-5022442118
95.Omoruyi, EugeneDAL DallasGF40182-51-22-4257220007
96.Bass, ParisPHX PhoenixSF2072-60-22-2224021206
97.Wright IV, McKinleyMIN MinnesotaPG50192-31-20-0000310105
98.Sneed, XavierUTA UtahGF90392-101-80-0246120005
99.Schakel, JordanWAS WashingtonGF40301-111-62-2268001105
100.Wright, MosesDAL DallasPF40141-40-13-3123200015
Zobrazeno 1-100 z 126<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>