Nováčci

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/17

Nováčci 2016/17 - Statistiky - Absolutní čísla

PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Saric, DarioPHI PhiladelphiaPF81362129381-927106-341172-22011240151318216257183301040
2.Hield, BuddySAC SacramentoSG82551888327-767148-37964-7635234269121115381019866
3.Murray, JamalDEN DenverPG82101764295-730115-344106-120411732141701245211324811
4.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeSG75281982290-63578-193109-126471662133171408411312767
5.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF82751743284-63272-224113-18196252348602636710870753
6.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF79402279276-68655-187133-214602573171661585011636740
7.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC3131786200-42936-98191-24461182243661122711776627
8.Hernangomez, WillyNYK New YorkC72221324246-4654-1591-125170332502961504110036587
9.Whitehead, IsaiahBKN BrooklynG73261643204-50844-14991-113321521841921754214236543
10.Brown, JaylenBOS BostonSF78201341192-42346-13585-1244517522064142356818515
>> Kompletní statistika

Nováčci 2016/17 - Statistiky - Průměry

PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Embiid, JoelPHI PhiladelphiaC313125.356.45 - 13.841.16 - 3.166.16 - 7.871.975.877.842.133.610.873.772.4520.23
2.Saric, DarioPHI PhiladelphiaPF813626.284.70 - 11.441.31 - 4.212.12 - 2.721.384.956.332.252.000.702.260.3712.84
3.Ferrell, YogiDAL DallasPG462926.023.48 - 8.571.48 - 3.831.61 - 1.930.431.982.413.741.960.911.520.2010.04
4.Poythress, AlexPHI PhiladelphiaSF6126.174.17 - 9.001.00 - 3.171.33 - 1.671.833.004.830.832.330.500.500.3310.67
5.Brogdon, MalcolmMIL MilwaukeeSG752826.433.87 - 8.471.04 - 2.571.45 - 1.680.632.212.844.231.871.121.510.1610.23
6.Murray, JamalDEN DenverPG821021.513.60 - 8.901.40 - 4.201.29 - 1.460.502.112.612.071.510.631.380.299.89
7.Ingram, BrandonLAL L.A. LakersSF794028.853.49 - 8.680.70 - 2.371.68 - 2.710.763.254.012.102.000.631.470.469.37
8.Chriss, MarquesePHX PhoenixPF827521.263.46 - 7.710.88 - 2.731.38 - 2.211.173.074.240.733.210.821.320.859.18
9.Labissiere, SkalSAC SacramentoFC331218.553.55 - 6.610.09 - 0.241.58 - 2.241.553.364.910.821.940.481.120.398.76
10.Hield, BuddySAC SacramentoSG825523.023.99 - 9.351.80 - 4.620.78 - 0.930.432.853.281.481.400.461.230.1110.56
>> Kompletní statistika

Nováčci 2016/17 - Články

Zobrazeno 1-3 z 3<<  Předcházející  1  Následující  >>
Datum, ČasNázevRubrikaAutor
03. 03. 2017, 15:00ROY 2016: Získá Joel Embiid cenu pro nováčka roku?Úhel pohleduDavid Kolář
16. 07. 2016, 22:00ROY 2016: Philadelphia uzavrela zmluvu s Dariom Saričom Informace z klubůMichal Maron
14. 07. 2016, 17:30ROY 2016: Je ako malý LeBron, povedal ValentineInformace z klubůMichal Maron
Zobrazeno 1-3 z 3<<  Předcházející  1  Následující  >>