Statistiky hráčů - Nováčci - Trefené trojky v sezóně 2021/22 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/202020/212021/222022/23
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-100 z 126<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Green, JalenHOU HoustonSG67672138406-954157-458188-2363319322617610344135181157
2.Hyland, BonesDEN DenverPG6941310230-571131-358107-12514174188191153418620698
3.Cunningham, CadeDET DetroitPG64642088429-1031114-363142-1685829635435620078234431114
4.Kispert, CoreyWAS WashingtonGF77361801234-514112-32054-62531562098593355022634
5.Mitchell, DavionSAC SacramentoPG75192076352-843101-32056-85331331663131415511424861
6.Mann, TreOKC Oklahoma CitySG60261367231-58898-27265-822514617191102477112625
7.Wagner, FranzORL OrlandoSF79792429456-97596-271189-2198427235623116468119341197
8.Duarte, ChrisIND IndianaGF55391541268-62194-25590-1124118522611495569010720
9.Washington Jr., DuaneIND IndianaPG487968173-42781-21546-6147983856626573473
10.Williams, ZiaireMEM MemphisGF62311346191-42476-24243-552610312965113354112501
11.Grimes, QuentinNYK New YorkSG46678695-23572-18913-192470944472312811275
12.Murphy III, TreyNOP New OrleansSF621864109-27771-18645-5147100147386023167334
13.Dosunmu, AyoCHI ChicagoGF77402110278-53570-18653-78271872142561826010829679
14.Barnes, ScottieTOR TorontoSF74742617459-93258-193158-21519536255725619280136551134
15.Robinson-Earl, JeremiahOKC Oklahoma CityPF49361087134-32458-16540-54751992744975293915366
16.Jones, HerbertNOP New OrleansGF78692335274-57657-169137-1639819829616723813010060742
17.Giddey, JoshOKC Oklahoma CityPG54541700281-67056-21356-7998323421345885117120674
18.Christopher, JoshHOU HoustonSG7421334224-50056-18983-11352134186150976511413587
19.Reaves, AustinLAL L.A. LakersSG61191418146-31853-16799-1184514819311087294020444
20.Waters III, LindyOKC Oklahoma CityGF25146571-17553-1464-566773243119118199
21.Kuminga, JonathanGSW Golden StatePF70121185236-46050-149130-1905418023464146317422652
22.Edwards, KesslerBKN BrooklynSF4823987110-26748-13616-19441281723185294224284
23.Thomas, CamBKN BrooklynSG6721176218-50347-17487-10516145161786633558570
24.Suggs, JalenORL OrlandoSG48451307198-54842-196126-163261451712091425914319564
25.Wiggins, AaronOKC Oklahoma CityGF50351209156-33742-13862-85511271786893305410416
26.Primo, JoshuaSAS San AntonioSG5016965101-27042-13744-5932811138179205723288
27.Moody, MosesGSW Golden StateSG521160780-18340-11028-36176380234371310228
28.Boston Jr., BrandonLAC L.A. ClippersSG510760125-32534-11159-7217941115143263113343
29.Johnson, KeonPOR PortlandSG371269796-27234-10041-512457817669284612267
30.Alvarado, JoseNOP New OrleansPG541834131-29432-11036-5325751001527371407330
31.Krejci, VitOKC Oklahoma CityGF30869068-16732-9819-221883101576519298187
32.Williams, BrandonPOR PortlandPG2416640105-28231-10668-971955749452245810309
33.Sengun, AlperenHOU HoustonC72131489249-52529-117165-2321382553931852145914568692
34.Landale, JockSAS San AntonioC541589101-20429-8934-4163751384553103114265
35.Butler, JaredUTA UtahPG42136061-15128-8811-1654045634717338161
36.Sykes, KeiferIND IndianaPG321156669-19027-9015-1783745625112334180
37.Livers, IsaiahDET DetroitSF19538341-9027-6412-14154257213713157121
38.Mobley, EvanCLE ClevelandFC69692331422-83023-92167-252143427570174147561331151034
39.Mamukelashvili, SandroMIL MilwaukeeFC41340757-11522-5218-2235478222289159154
40.Brown III, GregPOR PortlandPF48664081-19019-6144-6538971353590263624225
41.Wainright, IshPHX PhoenixGF45035941-10419-597-12272754154920136108
42.Hauser, SamBOS BostonSF26015823-5019-440-05242910712265
43.Bouknight, JamesCHA CharlotteSG31030449-14117-4927-3122305226297151142
44.McBride, MilesNYK New YorkPG40237232-10817-688-12438424145145189
45.Garza, LukaDET DetroitC32538966-14716-4938-61584210020559186186
46.Wieskamp, JoeSAS San AntonioGF29020520-5614-437-134101491442361
47.Banton, DalanoTOR TorontoPF64169683-20213-5126-4438861249968285310205
48.Sarr, OlivierOKC Oklahoma CityC22242158-10113-2924-29345993195262215153
49.Hill, MalcolmCHI ChicagoGF19021224-5213-3611-1411243582473372
50.Pickett, JamorkoDET DetroitPF13017618-5013-391-26263271205750
51.Taylor, TerryIND IndianaGF337714135-22012-3836-519577172416114238318
52.Gravett, HassaniORL OrlandoPG8317118-3811-263-412021201359150
53.Kalaitzakis, GeorgiosOKC Oklahoma CitySF13421431-6710-2614-306152112191120286
54.Champagnie, JustinTOR TorontoGF36028131-6710-289-9373572113288481
55.Watford, TrendonPOR PortlandPF4810869142-2679-3871-945714219981116254428364
56.Duke Jr., DavidBKN BrooklynGF22734139-1089-3717-2130376717361497104
57.Wigginton, LindellMIL MilwaukeePG19019926-619-2619-35322252317512180
58.Queen, TrevelinHOU HoustonSG1007415-339-244-479164657143
59.Smart, JavonteMIA MiamiPG17120019-608-275-6519241612611351
60.Nix, DaishenHOU HoustonPG24026127-677-2616-307263340211526077
61.Thor, JTCHA CharlottePF33026224-557-2712-2011324319268101167
62.Aldama, SantiMEM MemphisFC32036053-1326-4820-32335487213661610132
63.Key, BraxtonDET DetroitSF11019733-726-217-13133750112610111179
64.Pangos, KevinCLE ClevelandPG24316615-466-263-42911301137039
65.Brown, ChaundeeATL AtlantaSG5210410-326-185-6115164721031
66.Jackson, IsaiahIND IndianaPF3615541116-2065-1660-8860891491092254052297
67.Moon, XavierLAC L.A. ClippersPG10013725-515-143-52121424976358
68.Bolmaro, LeandroMIN MinnesotaSF35224117-545-1811-131627432126613050
69.Garuba, UsmanHOU HoustonPF24223919-445-205-721628317281061148
70.Todd, IsaiahWAS WashingtonPF120747-264-162-639124444220
71.Johnson, JalenATL AtlantaPF22012022-413-135-7224263939252
72.Lundberg, GabrielPHX PhoenixPG40445-193-80-025711733013
73.Pons, YvesMEM MemphisPF120715-163-90-257121611413
74.Sharpe, Day'RonBKN BrooklynFC32839186-1492-724-4181791601760103015198
75.McGriff, CameronPOR PortlandSF30465-142-62-269153700114
76.Ford, AleemORL OrlandoSF50746-202-150-0213152714014
77.Yurtseven, OmerMIA MiamiC5612706130-2471-1138-61852092944984174120299
78.Simpson, ZavierOKC Oklahoma CityPG4417419-521-85-5219213015510444
79.Jones, KaiCHA CharlotteC210639-141-23-838114816222
80.Dowtin, JeffORL OrlandoPG901088-261-92-28101810555119
81.Simonovic, MarkoCHI ChicagoFC90354-151-58-1155100612117
82.Cornelie, PetrDEN DenverPF130385-151-83-477143714114
83.Powell, MylesPHI PhiladelphiaPG110525-171-62-21563813013
84.Garrett, MarcusMIA MiamiPG1201285-211-42-59142371652313
85.York, GabeIND IndianaPG20212-71-63-5022442118
86.McClung, MacLAL L.A. LakersPG20253-61-31-1033151318
87.Omoruyi, EugeneDAL DallasGF40182-51-22-4257220007
88.Cooper, SharifeATL AtlantaPG130393-141-60-0055510507
89.Schakel, JordanWAS WashingtonGF40301-111-62-2268001105
90.Wright IV, McKinleyMIN MinnesotaPG50192-31-20-0000310105
91.Sneed, XavierUTA UtahGF90392-101-80-0246120005
92.Ryan, MattBOS BostonSF1051-51-50-0000001003
93.Edwards, RobOKC Oklahoma CitySG20111-41-40-0033000103
94.Sims, JerichoNYK New YorkFC41555539-540-012-2961108169216611202290
95.Bassey, CharlesPHI PhiladelphiaFC23016830-470-49-12224062732581769
96.Queta, NeemiasSAC SacramentoC14012017-380-011-1714173161816845
97.Nembhard Jr., RJCLE ClevelandSG140636-180-23-434712213015
98.Potter, MicahDET DetroitFC30315-110-22-24590411112
99.Bass, ParisPHX PhoenixSF2072-60-22-2224021206
100.Scott, TrevonCLE ClevelandSF20113-60-10-0112021016
Zobrazeno 1-100 z 126<<  Předcházející  1 | 2  Následující  >>