Statistiky hráčů - Miami Heat - Obranné doskoky v sezóně 2019/20 (základní část)

Sezóna:2009/102010/112011/122012/132013/142014/152015/162016/172017/182018/192019/20
Část sezóny:  Základní část | Playoff
Typ statistiky:  Absolutní čísla | Průměry
Pozice:  Všichni | Centři | Forwardi | Guardi
Hráči:  Všichni | Nováčci


Legenda ke statistikám hráčů
Zobrazeno 1-20 z 20<<  Předcházející  1  Následující  >>
PJMÉNOTÝMPOSTGPGSMINFGM-A3PM-AFTM-AOFFDEFTOTASTPFSTTOBSPTS
1.Adebayo, BamMIA MiamiFC57571968359-6211-12201-2931474505972911417416070920
2.Butler, JimmyMIA MiamiGF47471616290-64028-114358-42887236323290668410726966
3.Leonard, MeyersMIA MiamiC4949987116-22351-11917-262722124853103133515300
4.Olynyk, KellyMIA MiamiC515986130-28467-16763-733319723077126355717390
5.Herro, TylerMIA MiamiSG4661273219-52999-25266-7914172186915829727603
6.Robinson, DuncanMIA MiamiSF57521676241-530202-46541-46817117981161284613725
7.Jones Jr., DerrickMIA MiamiSF4381065136-27029-10476-97461361824294452530377
8.Nunn, KendrickMIA MiamiPG54541624331-744107-30872-8515129144191120489111841
9.Dragic, GoranMIA MiamiPG4611304252-562103-267141-1842111813923087271168748
10.Winslow, JustiseMIA MiamiGF11535250-1296-2718-2716577344387245124
11.Silva, ChrisMIA MiamiPF39030643-690-234-495455109218093118120
12.Johnson, JamesMIA MiamiPF18028139-8716-458-1484452213461513102
13.Crowder, JaeMIA MiamiF6117930-5921-4316-20534391021113397
14.Iguodala, AndreMIA MiamiGF6012210-245-131-481927121527726
15.Waiters, DionMIA MiamiSG304210-268-170-1011113503228
16.Haslem, UdonisMIA MiamiPF30211-60-23-4088130005
17.Okpala, KZMIA MiamiGF50263-50-11-2145122117
18.Vincent, GabeMIA MiamiPG40414-194-160-00333210012
19.Hill, SolomonMIA MiamiSF20222-71-40-0213022105
20.Macon, DarylMIA MiamiPG40141-31-20-0000110203
Zobrazeno 1-20 z 20<<  Předcházející  1  Následující  >>